Про Uwell

Uwell – це сервіс, націлений на поліпшення досвіду використання страховки, а також турботу про працівників із запобіганням стресів і вигорань. Ми спрощуємо доступ до програми страхування і персонального асистенту, зрозумілою мовою розповідаємо, як отримати відшкодування витрачених коштів. Нам можна пожалітися на роботу вашого страхового провайдера, і наші ведмедики-супергерої все вирішать.

Також маємо армію онлайн-психологів, тренера, дієтолога, медитації, систему управління стресом.

Uwell — це 4 в 1. Дивіться:

Мобільний додаток

Забезпечуємо зв’язок зі страховою і менеджером брокера в один клік, а ще бонусом маємо достатньо сервісів (психолог, дієтолог, тренер, медитації), які завжди під рукою

App Store Google Play

Аналітика

Доступ до знеособлених даних по вашій компанії в онлайн-режимі. Статистика залученості, аналітика відмов страхової, кількість звернень до психолога і багато іншого.

Все в кращих традиціях GDPR, можемо навіть на вашому сервері розгорнути, якщо захочете.

Смарт-годинники

Якщо до додатка Uwell підключити будь-яке джерело даних, наприклад, смарт-годинник або вбудовані програми на смартфоні, наш алгоритм по 20-и параметрам (сон, активність, серцева активність та ін.) визначить стан співробітника.

Коли співробітник буде в стресі, ми запропонуємо йому прості рекомендації про те, як відчувати себе краще. А в звичайному стані він отримає лайфхак по підвищенню продуктивності. І все це – в ігровій формі.

До речі, наш алгоритм підтверджений тестом на кортизол (як його ще називають, гормон стресу). Точність перевищує 80%.

Сервіс 24/7

Якщо виникнуть якісь питання по страховці, або потрібно проконсультуватися, до якого лікаря краще відвести маму – зателефонуйте нашим менеджерам. Ми на зв’язку завжди.

А якщо дзвонити не хочеться, можна написати в телеграм або вайбер.

Як працює Uwell?

Розробляємо план дій згудно запиту Вашої компанії

Разом з вами розповідаємо співробітникам про нововведення — це може бути семінар, відео, презентація тощо

Співробітники встановлюють додаток собі на смартфон

Якщо виникаюсь складності з обслуговуванням в страховій – наш менеджер швидко їх вирішує

Ви отримуєте знеособлену аналітику використання сервісу щомісяця, яка допомагає вам приймати правильні управлінські рішення

Як перейти на Uwell

Вже маємо страхового провайдера 💁

Безкоштовно впровадимо програму корпоративного здоров'я без зміни страхової. Забезпечуємо 24/7 зв'язок з нашим менеджером безпосередньо через додаток для вирішення спірних питань. Це ваш випадок?

Ще не маєте страховки? 🤔

Допоможемо вибрати оптимальні умови страхування. Супроводжуємо на всіх етапах. Проведемо тендер страхових і розберемося в складних таблицях за Вас. Це ваш випадок?

Часті запитання

Як виділити бюджет під проект?
Якщо у Вас вже є страхування (чи ні, але ви плануєте його впровадити в компанії), додатковий бюджет не потрібен: в цьому випадку ми виступаємо в якості страхового брокера і отримуємо платіж за свої послуги від страхової компанії - для вас сума не змінюється. Якщо Ви хочете спробувати наш сервіс без страхування, вартість розраховується індивідуально під проект (зазвичай не перевищує $ 4/співробітника/місяць, платіж щомісячний або щоквартальний) Дізнайтеся більше в розділі “Вартість”
Ще раз, що таке Uwell?
Uwell - це сервіс, що посилює HR-бренд Вашої компанії. Ваші співробітники можуть пожалітися нам на роботу страхової компанії в будь-який момент - ми розберемося. А ще Uwell - це програма велнес під ключ, доступна в один клік на смартфоні 24/7. Прочитайте докладніше, як це працює, в розділі “Сервіс”.
Які роботи ви виконуєте по страхуванню?
Всі. Правда, всі. Ми навіть перечитаємо договір страхування за вас і зрозумілою та простою мовою розповімо співробітникам, як їм отримати відшкодування виплат або який сервіс їм доступний в рамках договору. Все це в одній програмі - дзвонити і писати в корпоративні чатики більше не потрібно.
Наші співробітники будуть цим користуватися?
Статистично кажучи - так. Але не вірте нам на слово, ми можемо зробити невеликий пілотний проект і подивитися на відгук Ваших співробітників. Замовте демо - це безкоштовно.
Навіщо нам цей додаток?
Більшість найуспішніших світових компаній вже тривалий час користуються програмами корпоративного здоров'я. Це очевидна перевага над вашими конкурентами, яке підвищує ефективність співробітників і, як наслідок, дохід компанії. Спробуйте демо, щоб зрозуміти, чи потрібна програма конкретно вам - це безкоштовно.
Як вимірюється стрес?
Якщо до додатка Uwell підключити будь-яке джерело даних, наприклад, смарт-годинник або вбудовані програми на смартфоні, наш алгоритм по 20-й параметрам (сон, активність, серцева активність та ін.) визначить стан співробітника. Коли співробітник буде в стресі, ми запропонуємо йому прості рекомендації про те, як відчувати себе краще. А в звичайному стані він отримає лайфхаки щодо підвищення продуктивності. І все це - в ігровій формі. До речі, наш алгоритм підтверджений тестом на кортизол (як його ще називають, гормон стресу). Точність перевищує 80%.

Хочете дізнатися більше про можливості Uwell в вашій компанії?

хочу демо Це безкоштовно та ні до чого не зобов'язує.