Розширте медичну страховку без збільшення бюджету

Uwell працює по всій Україні, включаючи Ashburn

Uwell — це інноваційний сервіс в корпоративному страхуванні

Ми поєднали брокерський супровід добровільного медичного страхування (ДМС) та програму корпоративного здоров’я в єдине цифрове рішення

Дізнатися більше

Допоможіть співробітникам підвищити продуктивність і концентрацію

З Uwell вам стане простіше стежити за своїм здоров’ям і досягати нових вершин

Дізнатись, як

Знизьте плинність кадрів, обійнявши персонал турботою і любов’ю

Це відмінна можливість укріпити корпоративну культуру і цінності компанії

Дізнатись, як

Швидко і вірно приймайте рішення за допомогою детальної аналітики

Аналітика активності співробітників в додатку допоможе Вам посилити і розширити свою програму корпоративного здоров’я

Подивитися приклад

Вже покращуємо корпоративне здоров’я тут:

Кажуть, ми дещо вміємо

Всі відгуки

Часті запитання

Як виділити бюджет під проект?
Якщо у Вас вже є страхування (чи ні, але ви плануєте його впровадити в компанії), додатковий бюджет не потрібен: в цьому випадку ми виступаємо в якості страхового брокера і отримуємо платіж за свої послуги від страхової компанії - для вас сума не змінюється. Якщо Ви хочете спробувати наш сервіс без страхування, вартість розраховується індивідуально під проект (зазвичай не перевищує $ 4/співробітника/місяць, платіж щомісячний або щоквартальний) Дізнайтеся більше в розділі “Вартість”
Ще раз, що таке Uwell?
Uwell - це сервіс, що посилює HR-бренд Вашої компанії. Ваші співробітники можуть пожалітися нам на роботу страхової компанії в будь-який момент - ми розберемося. А ще Uwell - це програма велнес під ключ, доступна в один клік на смартфоні 24/7. Прочитайте докладніше, як це працює, в розділі “Сервіс”.
Які роботи ви виконуєте по страхуванню?
Всі. Правда, всі. Ми навіть перечитаємо договір страхування за вас і зрозумілою та простою мовою розповімо співробітникам, як їм отримати відшкодування виплат або який сервіс їм доступний в рамках договору. Все це в одній програмі - дзвонити і писати в корпоративні чатики більше не потрібно.
Наші співробітники будуть цим користуватися?
Статистично кажучи - так. Але не вірте нам на слово, ми можемо зробити невеликий пілотний проект і подивитися на відгук Ваших співробітників. Замовте демо - це безкоштовно.
Навіщо нам цей додаток?
Більшість найуспішніших світових компаній вже тривалий час користуються програмами корпоративного здоров'я. Це очевидна перевага над вашими конкурентами, яке підвищує ефективність співробітників і, як наслідок, дохід компанії. Спробуйте демо, щоб зрозуміти, чи потрібна програма конкретно вам - це безкоштовно.
Як вимірюється стрес?
Якщо до додатка Uwell підключити будь-яке джерело даних, наприклад, смарт-годинник або вбудовані програми на смартфоні, наш алгоритм по 20-й параметрам (сон, активність, серцева активність та ін.) визначить стан співробітника. Коли співробітник буде в стресі, ми запропонуємо йому прості рекомендації про те, як відчувати себе краще. А в звичайному стані він отримає лайфхаки щодо підвищення продуктивності. І все це - в ігровій формі. До речі, наш алгоритм підтверджений тестом на кортизол (як його ще називають, гормон стресу). Точність перевищує 80%.

Хочете дізнатися більше про можливості Uwell в вашій компанії?

хочу демо Це безкоштовно та ні до чого не зобов'язує.